Ambasador ProfiAuto

BIG MOT w gronie Ambasadorów ProfiAuto

Z dumą możemy ogłosić, że zostaliśmy wyróżnieni tytułem Ambasadora marki ProfiAuto. Grupa liderów działa w ramach sieci od 1 kwietnia.

2024 rok rozpoczął się od nowego rozdania w ProfiAuto. Największa w Polsce sieć niezależnych sklepów i hurtowni motoryzacyjnych stawia na nową strategię, spójność i jednolitą komunikację. Wśród wielu nowości i akcji skierowanych stricte do warsztatów samochodowych, wyłoniono również trzy grupy działające w ramach sieci. O przydziale do konkretnego segmentu decydowały przede wszystkim kryteria handlowe, a w dalszej kolejności uwzględniano kwestie marketingowe. Było to również swoiste wyróżnienie za zaufanie i partnerskie relacje, które towarzyszą od początku współpracy.

W efekcie sieć wytypowała 38. liderów grupy, którzy otrzymali tytuły Ambasadorów ProfiAuto. Wśród nich znalazła się również nasza hurtownia. Podobnie jak w dyplomacji, rola ambasadora będzie skupiała się m.in. na reprezentowaniu marki na zewnątrz, budowaniu pozytywnego wizerunku sieci czy realizowaniu wspólnych działań biznesowych.

Jednak funkcja ambasadora to nie tylko wyróżnienie w postaci pakietu wielu dodatkowych świadczeń biznesowo-marketingowych, ale również wielka odpowiedzialność oraz mobilizacja do rozwoju i wspólnego działania. Przed całą grupą wiele motoryzacyjnych wyzwań, a główny cel jest niezmienny - być jeszcze bliżej warsztatów.

Wydarzenia

Video blog