O Firmie

Działamy od 1990 r.

Firma BIG-MOT Sp. z.o.o. w Pruszczu Gdańskim jest całkowicie polską i rodzinną firmą zajmującą się dostawą części samochodowych i innych artykułów motoryzacyjnych. Naszą dewizą jest ciągłe podnoszenie poziomu świadczonych usług i lojalności wobec naszych klientów.  Wprowadzamy coraz nowocześniejsze narzędzia pracy, ułatwiające naszym klientom proces zakupu towarów oraz ich dostawę.  Stawiamy na jakość obsługi, przez ostatnie lata zwiększyliśmy zakres naszej oferty handlowej 3-krotnie.

Korzystamy z najnowszych programów magazynowych i handlowych stanowiących wygodne narzędzie współpracy z naszymi klientami. Nasi pracownicy są przede wszystkim doradcami naszego klienta, starają się przede wszystkim pomóc mu w jak najlepszym doborze odpowiednich części.

Nasza firma od wielu lat wykazuje stały wzrost sprzedaży, co pozwala jej na utrzymaniu znaczącej pozycji lokalnym rynku. Nasza działalność jest stabilna i długofalowa, nie opieramy jej na jednorazowych akcjach promocyjnych, co sprawdziło się w perspektywie naszej wieloletniej działalności.

Liczymy na dalszą, owocną współpracę z lojalnym gronem naszych klientów oraz nowymi klientami, którzy są zainteresowani stabilną współpraca z solidną firmą. Jesteśmy przekonani, że ta współpraca przyniesie zadowolenie i korzyści dla każdej ze stron.

Wydarzenia

Video blog